Împreună din 1869totdeauna

Licenta

STRUCTURA ANULUI UNIVERSITAR

2023/2024

Burse Semestrul II Anul universitar 2021-2022

Burse Semestrul II Anul universitar 2020-2021

Burse Semestrul I Anul universitar 2020-2021

Burse Semestrul II  Anul universitar 2019-2020

Burse semestrul II Anul universitar 2022-2023

10.11.2020-20.11.2020 – trimiterea extraselor de cont BCR la serviciul social din partea studenților care beneficiază de bursă (se vor transmite online accesând link-ul: extras cont)

COMISII LICENȚĂ FACULTATEA DE AGRICULTURĂ

Sesiunile Iulie 2024 și Februarie 2025

 

AGRICULTURĂ

Președinte:  Prof. dr. Roxana VIDICAN
Membrii:      Prof. dr. Vasile FLORIAN
Prof. dr. Leon MUNTEAN
Prof. dr. Florin PĂCURAR
Prof. dr. Ovidiu RANTA
Prof. dr. Teodor RUSU
Prof. dr. Dan VÂRBAN
Secretar:     Asist. dr. Alexandru GHEȚE

Supleanți:   Prof. dr. Teodora FLORIAN
Conf. dr. Cristina MOLDOVAN

 

MONTANOLOGIE

Președinte:  Prof. dr. Florin PĂCURAR
Membrii:     Prof. dr. Ileana BOGDAN
Prof. dr. Teodora FLORIAN
Prof. dr. Leon MUNTEAN
Conf. dr. dr. Ovidiu MARIAN
Conf. dr. Cristina MOLDOVAN
Conf. dr. dr. Adriana MOREA
Secretar:      Șef lucr. dr. Anca PLEȘA

Supleanți:    Prof. dr. Vasile FLORIAN
Prof. dr. Marcel DUDA

 

EMAIA

Președinte:  Prof. dr. Ovidiu RANTA
Membrii:     Prof. dr. Ileana BOGDAN
Prof. dr. Sorin STĂNILĂ
Conf. dr. Adriana DAVID
Conf. dr. Cristina MOLDOVAN
Conf. dr. Adrian MOLNAR
Conf. dr. Mircea MUNTEAN
Secretar:      Șef lucr. dr. Giorgiana CĂTUNESCU

Supleanți:   Prof. dr. Vasile FLORIAN
Conf. dr. Ovidiu MARIAN

 

 BIOLOGIE

Președinte:  Prof. dr. Rodica VÂRBAN
Membrii:      Prof. dr. Horia BUNESCU
Prof. dr. Mignon ȘANDOR
Prof. dr. Roxana VIDICAN
Conf. dr. Ștefania GÂDEA
Conf. dr. Loredana SUCIU
Șef lucr. dr. Ioana BERINDEAN
Secretar:       Șef lucr. dr. Vlad STOIAN

Supleanți:    Prof. dr. Vasile FLORIAN
Șef lucr. dr. Camelia MUNTEAN

 

INGINERIA MEDIULUI

Președinte:  Prof. dr. Antonia ODAGIU
Membrii:      Prof. dr. Francisc DULF
Prof. dr. Aurel MAXIM
Conf. dr. Tania MIHAESCU
Conf. dr. Călin SAFIRESCU
Șef lucr. dr. Petru BURDUHOS
Șef lucr. dr. Ioan BRAŞOVEAN
Secretar:      Asist. dr. Claudia BALINT

Supleanți:    Prof. dr. Vasile FLORIAN
Conf. dr. Avram FIȚIU

Prodecan,

Prof. dr. Vasile FLORIAN

Program cercuri studentesti Agricultură
Program cercuri studentesti Montanologie
Program cercuri studentesti EMAIA
Program cercuri studentesti Ingineria Mediului

Documente pentru studenți

Îndrumători de an 2023-2024

Anul I

Anul II

Anul III

Anul IV

Agricultura

Șef lucr. dr. Andreea Ona

Agricultura

Șef lucr. dr Adriana Morea

Agricultura

Șef lucr. dr Adriana Morea

Montanologie

Asist. dr. Ioana Ghețe

Montanologie

Șef lucr. dr. Anca Pleșa

Montanologie

Conf. dr. Loredana Suciu

Montanologie

Asist. dr. Mirela Ranta

EMIAIA

Șef lucr. dr. Giorgiana Cătunescu

EMIAIA

Șef lucr. dr. Valentin Crișan

EMIAIA

Asist. dr. Ghete Alexandru

EMIAIA

Șef lucr. dr. Ionuț Marian

INGINERIA MEDIULUI

Șef lucr. dr. Ioan Braşovean

INGINERIA MEDIULUI

Asist. dr. Claudia Balint

INGINERIA MEDIULUI

Șef lucr. dr. Petru Burduhos

INGINERIA MEDIULUI

Șef lucr. dr. Cristian Iederan

BIOLOGIE

Asist. dr. Ioana Crișan

BIOLOGIE

Șef lucr. dr. Camelia Munteanu

BIOLOGIE

Prof. dr. Teodora Florian

[contact-form-7 id=”2197″]